21. květen 2024
RYTÍŘI ZEMĚ DVOUOCASÉHO LVA
Neuplynul ani jeden úplněk od králova záhadného zmizení a české země zachvátila vlna chaosu. Každý se snaží, v nastalém bezvládí, urvat kus moci pro sebe. Královna nemůže dále snážet příkoří, které je činěno Českému králosvství majetkuchtivými šlechtici a loupeživými rytíři. Rozhodla proto, vyslat po české zemi posly k pánům těch rodů, kterým leží na srdci osud Českého království, s výzvou k účasti na rytířském tažení.
21. květen 2024
dokumenty ke stažení
dokumenty, které potřebujete, najdete na facebookových stránkách ve složce soubory, kde si je můžete stáhnout.

Podporují nás


Když jsme byli dětmi, mnozí z nás si užívali táboření. Byly to nezapomenutelné zážitky, které se nám vryly do paměti natolik, že na ně rádi vzpomínáme i dnes. Cítíme, že je naší povinností předávat tyto zkušenosti a emoce dalším generacím. Proto jsme se rozhodli pořádat kulturní, pobytové a volnočasové aktivity pro děti. Náš tým tvoří skupina zkušených táborníků, kteří mají v oblasti tábora a volnočasových aktivit mnoho let zkušeností. Jsou mezi námi lidé s různými profesemi a zájmy, jako jsou policisté, vojáci, manažeři, IT specialisté a mnoho dalších.
 
Naše aktivity jsou určeny pro děti a mládež ve věku od 7 do 15 let. Chceme jim ukázat, jak se mohou bavit a jak mohou trávit volný čas v přírodě, a to vždy s ohledem na jejich bezpečí a pohodu. V naší sekci Letní tábor najdete informace o nadcházejícím táboře.
 
A co to jméno Nvandagu? Je to mocný kňour, přírodní božstvo. Nvandagu je ztělesněním síly a moci přírody. Původně ho uctívaly slovanské národy a Keltové na území střední Evropy. Existuje o něm pověst o tom, jak se utkal v boji se zlou dračí bohyní Zirnitrou a překazil její plány na zničení všech lesů na světě. Mocný Nvandagu však po roce boje usnul a bude spát, dokud se neobjeví nová hrozba, kterou bude muset čelit.© 2024 Petr Kuna