1. červen 2017
Milí rodičové
Milí rodičové, rádi bychom Vás seznámili s pokyny ohledně kostýmů pro Vaše nejdražší, které budou hrát letos významnou roli v CETAH. Dětičky budou vojáci z budoucnosti, takže fantazii se meze nekladou. Hlavně, aby děcina měla pořádné bouchačky nebo jiné zbraně a výzbroj. Nechceme je ale ovšem ohrožovat v terénu, tak bychom Vás chtěli požádat, aby to byly pouze rekvizity :D Tatínci se mohou vyřádit ve svých fantazy představách. Děkuji moc za spolupráci. [odkaz]
30. květen 2017
Letní tábor 2017
Přípravy na tábor jsou v plném proudu. [odkaz]

Podporují nás


Náš tým

Rudy Rudy

Rudánek je hlavas a řídí nás pevnou rukou. Má na starosti operativu, chod tábora a řízení personálu. V Celotáborové hře hraje významnou roli, často jako průvodce hrou nebo jako persona, která motivuje děti. Dřív býval oddílák a zkušenosti, které za těch víc, jak 10 let nabyl, nyní praktikuje ve vedení celého tábora.

Rachy Rachy

Rachy má už více než 15 let praxe s vedením oddílů na dětských táborech. Nejspecifičtější zkušenost byla jednoznačně účast na táborech pro děti z dětských domovů a ze sociálně slabších rodin. Je to srdcař a svůj čas tráví nejraději třeba i na akcích a programech Městského Domu Dětí a Mládeže v Týně nad Vltavou a to jako vedoucí zájmových kroužků. Rachy je ten vedoucí, který garantuje 100% zábavu a nejraději je právě s dětmi. Mimo to pomáhá s organizací celotáborové hry a mentoruje naše mladé prágoše a vedoucí.

Janie Janie

Janie jezdí na tábory od svých šesti let. Její funkce na táboře je oddílová vedoucí a stará se tedy o vaše/naše dětičky s mateřskou láskou a zároveň je sparťanskou výchovou vede ke samostatnosti. Její silnou stránkou je organizace volného času a koordinace personálu v souvislosti s celotáborovou hrou. Protože už nám děti dorůstají do prágošů a vedoucích, je jejich mentorem, aby na to nebyly sami. V normálním životě, tam venku, se živí HR Managementem a strategickým plánováním.

Dejv Dejv

Dejv je dobrodruh a i proto jezdí od malička na tábory. V naší partě vedoucích jsme ho rádi uvítali, protože nám vždy dokazoval, že je tahoun a nadšenec. Prošel si už prágošskou i vedoucouvskou rolí a zároveň perfektně zastává tvrdou práci u dřeva, pomáhá v kuchyni a také technické četě. Nejen, že je silák a hezoun, ale věřte nebo ne, je s ním i sranda. I proto ho děti milují a mezi vedoucími má respektované místo. Jeho koníčkem je fotbal a v normálním životě ještě studuje.

Vlčák Vlčák

Vlčák je slunce našeho tábora. Když nás přepadne chmur, jdeme právě za Vlčákem, který pro nás má otevřenou a hřejivou náruč, porozumění a radu. Je současně i mentorem pro naše dospívající prágoše a vedoucí. Od roku 2002 působí jako oddílový vedoucí na letních dětských táborech (někdy i dvakrát do roka). Od roku 2004 je lyžařský instruktor na zimních dětských táborech. Od roku 2005 se celoročně věnuje dětem s poruchami chování. Osobní motto: „Dobrodružství, cestování a tábory jsou můj život.“ V normálním životě je policista, člen antikonfliktního týmu, člen týmu pomoci obětem trestných činů a osobní asistent chlapce s autismem.

Kůlnič Kůlnič

Peťan, jako několikanásobný účastník skautských táborů, je člen naší technické jednotky. I díky němu máme vždy včas zavřené stany a týpí, když se žene nečas. Cokoli je třeba na táboře vyrobit nebo spravit nebo dokonce pomoc s přípravou programu, tak je Peťan první, který přijde s řešením a také ho zrealizuje. Miluje deskovky a strategie, takže jeho nápady jsou tím pravým kořením našich her, které je dělá peprnějšími. Živí se jako IT specialista a jeho práce je i jeho koníčkem.
© 2023 Petr Kuna