17. březen 2023
Duchové Amazonie
Letos si zahrajeme celotáborovou hru na téma přežití a bude to pořádná dávka zábavy a dobrodružství, protože se vydáme do samotného amazonského pralesa! Během 14 dnů se děti naučí, jak přežít v divočině pomocí různých dovedností jako stavění přístřešku, hledání a čištění vody, získávání potravy a tak dál. Naši výpravu povedou zkušení dobrodruzi, kteří byli pověřeni vědeckou organizací, aby v džungli našli domorodý kmen, o kterým se ví, že jeho členové jsou dlouhověcí a netrpí žádnými nemocemi. Naším úkolem bude zjistit, jaké je jejich tajemství a přivézt do moderní civilizace lék, díky kterému zbavíme svět nevyléčitelných chorob. V cestě nám budou stát nepřátelské domorodé kmeny, jejichž členové nenávidí bílé vetřelce, kteří devastují jejich domov často kvůli sobeckým účelům, a tak si budeme muset získat jejich důvěru. Sem tam na nás vyskočí nějaká puma, vystraší nás krokodýl nebo nám jídlo sežerou hlodavci a ptáci, ale my se s tím popereme!
1. červen 2017
Milí rodičové
Milí rodičové, rádi bychom Vás seznámili s pokyny ohledně kostýmů pro Vaše nejdražší, které budou hrát letos významnou roli v CETAH. Dětičky budou vojáci z budoucnosti, takže fantazii se meze nekladou. Hlavně, aby děcina měla pořádné bouchačky nebo jiné zbraně a výzbroj. Nechceme je ale ovšem ohrožovat v terénu, tak bychom Vás chtěli požádat, aby to byly pouze rekvizity :D Tatínci se mohou vyřádit ve svých fantazy představách. Děkuji moc za spolupráci. [odkaz]

Podporují nás


Náš tým

Janie Janie

Janie jezdí na tábory od svých šesti let. Její funkce na táboře je oddílová vedoucí a stará se tedy o vaše/naše dětičky s mateřskou láskou a zároveň je sparťanskou výchovou vede ke samostatnosti. Její silnou stránkou je organizace volného času a koordinace personálu v souvislosti s celotáborovou hrou. Protože už nám děti dorůstají do prágošů a vedoucích, je jejich mentorem, aby na to nebyly sami. V normálním životě, tam venku, se živí HR Managementem a strategickým plánováním.

Rudy Rudy

Rudánek má zkušenosti jako oddílák i hlavní vedoucí. V Celotáborové hře hraje významnou roli, často jako průvodce hrou nebo jako persona, která motivuje děti. V reálu je příslušník státních složek a dbá na naše bezpečí jako policista, takže řád a pravidla jsou pro něho nezbytnou součástí fungování každého dobrého týmu.

Rachy Rachy

Rachy má už více než 15 let praxe s vedením oddílů na dětských táborech. Nejspecifičtější zkušenost byla jednoznačně účast na táborech pro děti z dětských domovů a ze sociálně slabších rodin. Je to srdcař a svůj čas tráví nejraději třeba i na akcích a programech Městského Domu Dětí a Mládeže v Týně nad Vltavou a to jako vedoucí zájmových kroužků. Rachy je ten vedoucí, který garantuje 100% zábavu a nejraději je právě s dětmi. Mimo to pomáhá s organizací celotáborové hry a mentoruje naše mladé prágoše a vedoucí.

Vlčák Vlčák

Vlčák je slunce našeho tábora. Když nás přepadne chmur, jdeme právě za Vlčákem, který pro nás má otevřenou a hřejivou náruč, porozumění a radu. Je současně i mentorem pro naše dospívající prágoše a vedoucí. Od roku 2002 působí jako oddílový vedoucí na letních dětských táborech (někdy i dvakrát do roka). Od roku 2004 je lyžařský instruktor na zimních dětských táborech. Od roku 2005 se celoročně věnuje dětem s poruchami chování. Osobní motto: „Dobrodružství, cestování a tábory jsou můj život.“ V normálním životě je policista, člen antikonfliktního týmu, člen týmu pomoci obětem trestných činů a osobní asistent chlapce s autismem.

Dejv Dejv

Dejv je dobrodruh a i proto jezdí od malička na tábory. V naší partě vedoucích jsme ho rádi uvítali, protože nám vždy dokazoval, že je tahoun a nadšenec. Prošel si už prágošskou i vedoucouvskou rolí a zároveň perfektně zastává tvrdou práci u dřeva, pomáhá v kuchyni a také technické četě. Nejen, že je silák a hezoun, ale věřte nebo ne, je s ním i sranda. I proto ho děti milují a mezi vedoucími má respektované místo. Jeho koníčkem je fotbal a v normálním životě ještě studuje.

Kůlnič Kůlnič

Peťan, jako několikanásobný účastník skautských táborů, je člen naší technické jednotky. I díky němu máme vždy včas zavřené stany a týpí, když se žene nečas. Cokoli je třeba na táboře vyrobit nebo spravit nebo dokonce pomoc s přípravou programu, tak je Peťan první, který přijde s řešením a také ho zrealizuje. Miluje deskovky a strategie, takže jeho nápady jsou tím pravým kořením našich her, které je dělá peprnějšími. Živí se jako IT specialista a jeho práce je i jeho koníčkem.
© 2023 Petr Kuna