1. červen 2017
Milí rodičové
Milí rodičové, rádi bychom Vás seznámili s pokyny ohledně kostýmů pro Vaše nejdražší, které budou hrát letos významnou roli v CETAH. Dětičky budou vojáci z budoucnosti, takže fantazii se meze nekladou. Hlavně, aby děcina měla pořádné bouchačky nebo jiné zbraně a výzbroj. Nechceme je ale ovšem ohrožovat v terénu, tak bychom Vás chtěli požádat, aby to byly pouze rekvizity :D Tatínci se mohou vyřádit ve svých fantazy představách. Děkuji moc za spolupráci. [odkaz]
30. květen 2017
Letní tábor 2017
Přípravy na tábor jsou v plném proudu. [odkaz]

Podporují nás


Náš tým

Jana Rachačová Jana Rachačová

Jana Rachačová jezdí na tábory od svých šesti let. Když jí bylo 16 let, jezdila jako instruktor. Od chvíle, kdy jí padlo 18, jezdí jenom jako oddílová vedoucí. Má vystudovanou sociálněsprávní činnost ve Volyni, z čehož pak dále pokračovala na vysokoškolské studium v oboru prevence a rehabilitace sociální patologie. Konkrétní zaměření je etopedie. Zabývá se dětmi s poruchami chování a dětmi ze sociálně slabších rodin.

Jan Jan "Rachy" Rachač

Policista u PČR, Více jak desetiletá praxe vedení oddílů na dětských táborech. Účast na programech Městského Domu Dětí a Mládeže v Týně nad Vltavou jako vedoucí kroužků. Vedoucí na táborech pro děti z dětských domovů a problémových rodin.

Rudolf Rudolf "Patejl" Pojtinger

Policista u PČR, člen antikonfliktního týmu, absolvent kurzu transakční analýzy při PČR. Více jak deset let vedení oddílů na dětských táborech a volnočasových aktivitách pro děti. Účast na programech Městského Domu Dětí a Mládeže v Týně nad Vltavou. Sám se účastnil dětských táborů od r. 1995. Motto: ,, Proč by ne?...“

Zdeněk Zdeněk "Vlčák" Vlček

Policista, člen antikonfliktního týmu, člen týmu pomoci obětem trestných činů a osobní asistent chlapce s autismem. Od roku 2002 působí jako oddílový vedoucí na letních dětských táborech (někdy i dvakrát do roka). Od roku 2004 lyžařský instruktor na zimních dětských táborech. Od roku 2005 se celoročně věnuje dětem s poruchami chování. Osobní motto: „Dobrodružství, cestování a tábory jsou můj život.“

Renata Renata "Réné" Valentová

Zaměstnání: Pracovník v zemědělství a zahradnictví, členka sboru dobrovolných hasičů ve výjezdu města Týn nad Vltavou. Praxe činností s dětmi: v posledních letech vedoucí při skautských táborech a dále vedoucí táborů pro mládež sboru dobrovolných hasičů Týna nad Vltavou.

Marcela Uhljarová Marcela Uhljarová

Dobře a ráda nám váří. Zaměstnání: Služba u Justiční stráže České Republiky. Praxe činností s dětmi: úspěšná matka 3 dětí. Více než dvě desítky let zkušeností s vařením na hromadných pobytových akcích.

Petr Kuna Petr Kuna

IT specialista u úspěšné firmy zabývající se správou a nasazením informačních technologií. Několikanásobný účastník skautských táborů. V roce 2007 vedoucí na letním táboře při DDM Netolice. Řadu let vedl zájmový kroužek pod DDM Týn nad Vltavou.
© 2021 Petr Kuna